Nevíte si rady na sociálních sítích? Potřebujete nastavit komunikaci směrem k široké veřejnosti? Chcete získat nové zákazníky? Nemáte čas správně a efektivně komunikovat? Obraťte se na nás! Komunikace, a to nejen na sociálních sítích je dnes velkou nutností k fungování v mediálním světě marketingu. Každý dnes automaticky vyhledává informace i konkrétní místa na internetu a my vám pomůžeme vybrat a postarat se o tu nejlepší jak pro Vás, tak pro Vaše stávající i nové klienty.

Celou komunikaci na sociálních sítích musíme začít se segmentací trhu a následným
zhodnocením cílové skupiny. Pokud potřebujete nejen dobře zaujmout, ale hlavně zacílit na určitou skupinu lidí, jsou sociální sítě jednou z důležitých složek, o které se musíte starat a to nejlépe po celou dobu Vašeho podnikání.
Se vším všudy zastává tato komunikace spoustu času a nám je jasné, že čas je drahý. Proto se rádi o Vaše sociální sítě postaráme my.

komunikace_panacek

Vytvořili jsme pro Vás přehled všech bodů ke správné a efektivní komunikaci na sociálních sítích:

1. Nalezneme Vaši cílovou skupinu a zhodnotíme, na které sociální sítě se zaměříme.

2. Vytvoříme profily, napíšeme popisek a případně se postaráme o pozadí, logo aj.
3. Pro efektivní komunikaci na sociálních sítích je důležité zaměřit se na jejich algoritmus. 

 

V dalších krocích budeme používat sociální síť tak, aby byla vždy vidět a neztratila tak své dosavadní fanoušky.
4. Pravidelně budeme přispívat na dané sociální sítě.
5. Samozřejmostí je pro nás také správná odezva na všechny soukromé zprávy, komentáře, sdílení aj. Na prvním místě je správně reagovat na pozitivní i negativní ohlasy a případně zodpovědět dotazy fanoušků stránky.
6. V případě zájmu zajistíme cílenou placenou propagaci.

PR – public relations

Víte, jak moc je důležité udržovat vztahy mezi značkou a veřejností? Potřebujete pomoci s vytvářením jakýchkoliv činností vůči veřejnosti, partnerům nebo zaměstnancům tak, aby o Vás měli co nejlepší smýšlení? Chcete zkrátka dobré PR? Víme jak na to.

PR nejsou jen tiskové konference. Je to také pořádání eventů na podporu pozitivního vnímání značky. Není to jen reklama, je to také celková komunikace na internetu i osobně. A taky výzkum trhu a spokojenost, abychom věděli, jak a kam značku dále směřovat.

Public relations začíná ve stejný moment, kdy začíná Vaše značka. Proto je dobré začít věnovat vztahu s veřejností pozornost co nejdříve. Veškeré PR je dopředu naplánováno a záměrně vytvořeno tak, aby Vaše značka vypadala ve veřejném mínění co nejlépe. Zároveň však musí mapovat veškerou zpětnou vazbu, ať už ji získalo přímo či ne, a reagovat na všechny vnější i vnitřní podněty.

radio_panacek

Chcete vybudovat to nejlepší povědomí o své značce?
Umíme pro vás zařídit texty, články, tiskové zprávy aj.
Potřebujete tiskovou konferenci? Zařídíme vám ji i s tiskovou zprávou.
Zajistíme pořádání eventu pod vaši značkou.
Veškeré PR, na které si jen vzpomenete. A na jak dlouho se domluvíme.

A jak dlouho nám to bude trvat?
První náměty a možnosti vám předložíme do jednoho týdne.

Budeme rádi, když se podíváte také na naše ostatní služby, např. foto a video.