Chcete zpropagovat Váš produkt či službu, ale kladete si otázku, zdali je rádiová reklama právě tím pravým ořechovým? Máme pro vás jasnou odpověď! Až přes 80 % lidí si denně naladí rádio, z čehož tedy vyplývá, že tato rádiová reklama se Vám jistě vyplatí. Pokud jste se rozhodli pro tento typ propagace, a nechcete, aby zněla jako laciné výkřiky „akce!“ nebo „sleva!“ neváhejte se obrátit právě na nás. Objednejte si u nás rádiový spot, protože na každé dobré reklamě nám záleží.

Určíme cílovou kategorii

Pobavíme se spolu o vašich službách či produktech a zanalyzujeme, pro které posluchače by byly vhodné. Věk, koníčky nebo i vzdělání jsou velice důležité pro správné zaměření pro potencionální zákazníky.

 

Originalita
Jelikož v rádiích denně slyšíme nespočet reklam, je důležité, aby právě ta vaše reklama byla co nejvíce originální. Dokážeme z obyčejného spotu udělat takovou reklamu, která bude zapamatovatelná a zajímavá.

 

Dobrý scénář
V neposlední řadě se zaměříme na scénář celé reklamy. Musí být jasný, ne moc dlouhý, výstižný a srozumitelný. Dokážeme vystihnout to nejlepší, co právě Vaše firma nabízí.

radio_panacek

Závěrečné zpracování
Aby byla vaše reklama dokonalá, dokážeme celý reklamní spot sestříhat tak, aby pěkně ladila i s podkresovou hudbou. Zvuky doladíme a odstraníme případné ruchy. Nabízíme rádiové spoty, které jsou nejen kreativní, ale i umělecké a přesně na míru Vaší firmy. Náš odborný tým se o vše postará!

A jak dlouho nám to bude trvat?
Celý balíček jsme schopni zpracovat do7 dnů.

 

Chcete propojit vaši reklamu i se sociálními sítěmi, umíme vám s tím pomoci!